Majandus

Elisa peatab teatud venekeelsete kanalite näitamise. Tasuta kõned ja SMSide tegemise võimalus Ukraina suunal

Tänasest alates on Elisa klientidele lisaks veel ka tasuta kõnede vastuvõtmine Ukrainas viibides ning oma Elisa numbrilt Eesti numbrile ja Ukraina numbrile helistamine ja SMSi saatmine. See muudatus ei mõjuta interneti hinnastust.

Elisa tegevjuhi Andrus Hiiepuu sõnul tahab Elisa toetada selle sammuga kõiki oma kliente, kellel on Ukrainas sugulased, pereliikmed, sõbrad ja äripartnerid. „Loodame, et see samm aitab meie klientidel ühendust hoida oma lähedastega ning leevendada olukorda, mis ei ole kerge meist kellelegi. Oluline on, et hoiame sel raskel ajal kokku ja oleme üksteisele toeks,“ sõnas Hiiepuu.

Elisa võrgust tehtavatele Ukraina suunalistele tavatariifsetele mobiili- ja lauatelefonikõnedele ning SMS-idele kehtib tasuta periood kuni 10. märtsini. Null-hinnaga kõned ja SMS-id kehtivad kõigile Elisa lepingulistele era- ja äriklientidele ning ZEN ja Elisa kõnekaardi klientidele.

Tasuta periood ei laiene eritariifsetele kõnedele ja SMS-idele.

Elisa lõpetab samuti venekeelsete kanalite edastamise

TTJA keelas osade venekeelsete telekanalite edastamise Eestis nende kanalite poolt keelatud sisu näitamise, sealhulgas sõja õhutamise ning sellekohase väärinfo levitamise tõttu. Elisa peatab kanalite edastamise täna hommikul.

Kliendile kuvatakse teleekraanil sõnum kahes keeles: Kanali edastamine Eestis on peatatud riikliku ettekirjutuse alusel. Elisa teavitab kliente kanalite sulgemisest personaalselt.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video