Majandus

FOTOD | Eesti suurim suusalaenutuskeskkond pani oma kodulehele seoses Venemaa sõjategevusega otsekohese sõnumi

Mitmed poeketid on teatanud seoses Ukrainas tekkinud sõjaolukorraga, et lõpetavad Venemaa kaupade müügi ja reklaamimise. Veebilehel suusad.ee oli täna hommikul hoopis konkreetsem ja emotsionaalsem sõnum. Nimelt võis sealt leida info, et nad ei teeninda Venemaa Föderatsiooni kodanikke ega firmasid, lisaks muu maailma kodanikke, kes jagavad vaateid Venemaa Föderatsiooni juhtidega. Praeguseks on teksti muudetud ning seal seisab, et nad ei teeninda inimesi, kes jagavad vaateid Vene Föderatsiooni juhtkonnaga.

“Lähtume põhimõttest, et ära roni sinna, kus sind ei oodata,” selgitas tegevjuht Peeter Nooni Delfi Ärilehele. “Kui kiidad heaks Kremli ideoloogiat ja agressiooni Ukrainas, siis me ei soovi sellise inimesega tegemist teha,” lisas ta.

“Tegelikult on lehel tekst veidike muudetud ka. Algne oli jah võibolla liiga emotsiooni pealt pandud ja oli liiga represseeriv toredate vene kodanike vastu, keda on siiski Venemaal kindlasti enamik,” tõi Nooni välja ning lisas, et muudetud tekst on kodulehel.

“Anname kõik oma väikese panuse ja seisame külg-külje kõrval Rimi ja Maxima sarnaste otsustega mitte müüa Vene toodangut, samuti Euroopa Liidu ja maailma riikidega, kes blokeerivad Vene föderatsiooni jaoks finantsturgusid ja kauba liikumist,” rääkis Nooni.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video