Majandus

Lõpuks ometi. Lidl avab järgmisel nädalal kaheksa esimest kauplust Eestis

Avamistseremoonia ja lindilõikamine toimub üheaegselt 3. märtsil vahetult enne kõigi kaupluste pidulikku avamist kell 8 hommikul. Lidli kaupluste avamisel osalevad Saksamaa suursaatkonna, Saksa-Balti Kaubanduskoja ja kohalike omavalitsuste esindajad ning Lidli piirkonnajuhid.

“Lidli kaupluste avamine tähistab olulist verstaposti meie missioonis pakkuda oma klientidele Eestis kõrgeima kvaliteediga tooteid parima hinnaga,” ütles Lidl Eesti juhatuse esimees Jakob Josefsson. „Oleme Eestis loonud juba üle 1000 uue, stabiilse ja hästi tasustatud töökoha. Olen väga uhke kogu Lidl Eesti meeskonna üle ja tahan tänada kõiki kolleege, kes on selle päeva nimel palju vaeva näinud. Nüüd ootame kõiki kliente oma kaasaegsetesse kauplustesse, et aidata neil igapäevastelt sisseostudelt kokku hoida.”

Lidl on kõikjal Euroopas tuntud oma eduka jaemüügimudeli poolest – mugav ostlemine ja kõrge kvaliteediga tooted madalaima hinnaga. Kõik kauplused hakkavad klientidele pakkuma erinevates tootekategooriates nii tuntud Lidli kaubamärke, mida mujalt ei leia, kui ka kohalikke tooteid – alustades värsketest puu- ja juurviljadest ja pagaritoodetest ning lõpetades majapidamistarvete, kosmeetika ja tööriistadega. Alates tänasest on Lidli pakkumised ja hinnad nähtavad kodulehel.

Uued Lidli kauplused on keskkonnasäästlikult ehitatud ning kõikidele hoonetele on väljastatud rahvusvaheline EDGE ehitussertifikaat. Hooned on energiasäästlikud ja kasutavad ainult roheenergiat. Uutel kauplustel on avarad, kõrgete lagedega müügisaalid ning laiad vahekäigud mugavaks ostlemiseks. Kõik Lidli poed on hästi ligipääsetavad nii ühistranspordi, ratta kui autoga.

Kaheksa esimese kaupluse avamine paneb aluse Lidli laienemisele üle Eesti. Koos kaupluseketi arendamisega on Lidl investeerinud ka erinevatesse kohalikesse taristuprojektidesse ja keskkonda. Tartus Annelinnas on Lidl välja ehitanud uue Kalda tee ja Kaunase puiestee ristmiku. Pärnus on loodud uus tee Papiniidu piirkonda. Ka Tallinnas ja Narvas on Lidl andnud olulise panuse linnakeskkonda – loonud puhkealasid, ehitanud uusi teid ning istutanud poodide ümbrusesse ligi 7000 puud ja põõsast.

Neljapäeval, 3. märtsil kell 8.00 avab Lidl oma kauplused järgmistes asukohtades:

Meelespea Lidlis ostlemiseks:

  • Lidli kauplused on avatud iga päev 8.00-22.00.
  • Tagamaks turvalist ostukeskkonda ja sotsiaalset distantseerumist, piiratakse avamisperioodil kauplustes klientide arvu – kauplusesse pääseb ainult ostukäruga ning korraga kuni 200 inimest.
  • Parkimine Lidli parklates on parkimiskella alusel 1,5 h tasuta, avamisnädalal on parkimine klientidele piiramatult tasuta.
  • Lidlis on kasutusel elektroonilised hinnasildid, mis asuvad toodete kohal.
  • Iganädalased sooduspakkumised kehtivad Lidli kauplustes esmaspäevast kolmapäevani ja neljapäevast pühapäevani. Sooduspakkumisega toodete arv on piiratud.
  • Küsimuste korral palume võtta ühendust klienditoega tasuta numbril 800 0049 108 tööpäeviti 8.00-18.00 ja laupäeviti 10.00-16.00.

Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis, on üks juhtivaid ettevõtteid toiduainete jaemüügisektoris Saksamaal ja kogu Euroopas. Lidl on esindatud 32 riigis üle maailma ning haldab 11 550 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 30 riigis üle maailma.

Odavpoeketina pakub Lidl oma klientidele optimaalseimat hinna-kvaliteedi suhet. Lihtsus ja protsessidele orienteeritus juhivad igapäevategevusi nii kauplustes, logistikakeskustes kui teistes üksustes. Standardiseeritud protsesside kavandamise ja struktuurse ülesehituse eest on vastutav Lidl Stiftung, mille peakontor asub Neckarsulmis.

Lidlis töötab üle 341 000 töötaja. Tööd Lidlis iseloomustab dünaamilisus ja õiglus omavahelistes suhetes, mille väljundiks on tugevad meeskonnad üle maailma.

Igapäevategevustes võtab Lidl vastutuse inimeste, ühiskonna ja keskkonna eest. Lidlis tähendab jätkusuutlikkus oma kvaliteedilubaduse täitmist iga päev.

Jaekontserni Schwarz Grupi käive 2020. aastal oli 125,3 miljardit eurot.


Kommenteeri

Loe kommentaare (33)

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video