Majandus

„Praegu on parim aeg moemaailma sisenemiseks!” Koroonakriisist võitjatena väljunud Lilli Jahilo ja Kriss Soonik avaldavad, mis seisus on kodumaine mood täna

„Olime just aasta enne koroonapuhangut restruktureerinud ettevõtte toimimise ja teinud suuremaid muudatusi, mis tegi koroonaga kohanemise lihtsamaks. Millegipärast oli mul suur sisemine rahu, et saame hakkama. Eks ettevõtjana oled pidevalt harjunud kohanema ja kiirelt reageerima,” ütleb mullu president Kersti Kaljulaidilt ordeni saanud Lilli Jahilo. „Oleme väike ja paindlik ettevõte, tänu sellele saame kähku reageerida ja muutunud olukorraga kohaneda.”

Kriss Soonik ütleb samuti, et neil on vedanud, sest moefirma on kriisis väga hästi hakkama saanud. „Just tänu sellele, et meie toode oli õigel ajal õiges kohas,” kinnitab ta. „Kui kõik jäid koju ja keskendusid kodustele rõivastele, oli meil neile kohe ägedaid hommikumantleid pakkuda.” Enim müüski Kriss Soonik oma legendaarseid tiibadega hommikumantleid. „Arvan, et paljud naised vaatasid oma vana hommikumantlit ja mõtlesid, et kui tuleb nii palju koduseinte vahel veeta, tasub endale uus hommikumantel soetada.”


Kommenteeri

Loe kommentaare

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video