Meelelahutus

“Kodu keset linna” tegelased ägavad tagasilöökide all

Lenka ja Henri jäid fotostuudios Raulile vahele. Betti korraldas Lenkale aga üllatussünnipäeva, kuhu kutsus nii Henri kui Rauli, valmistades sellega ebamugavust Henrile ja Lenkale. Annile valmistasid muret Bettiga toimuvad suured muutused ja nende võimalikud tagajärjed.

Hannes sai teada, et tema ostetud maatükilt leiti merikotka pesa, mistõttu pole sinna vähemalt lähiaastatel võimalik midagi ehitada. Hannese plaan oma investeering kiiresti tagasi teenida sai tõsise tagasilöögi. Ka Rasmus ei osanud ootamatult tekkinud probleemile lahendust leida. Viimases hädas üritas Hannes laenata kokku raha, et Henrile tema viimane päranduseosa tagastada, kuid tulutult.
Hannes üritas Heleni eest varjata, mis juhtunud on.

Miša saabus tagasi Moskvast, kuid vaatamata Marina vabandustele otsustas ta ööbida hotellis. Marina oli õnnetu, kuna kartis, et on Miša kaotanud, ja otsis lohutust Steni juurest. Karola rõõmustas vanemaid koos nähes.

Dora kohtus Sirje ja Liisiga disainerikoha pärast, kuid oma otsust veel ei langetanud.

Paul oli mures, et tema kohati mõtlematu käitumine on nende suhetele Liisiga jäädavalt kahju teinud, ja otsis toetust Helenilt. Veronika tahtis paastulaagrisse saata ka Lembitut, ent tema tervis halvenes järsult. Felix üritas Lembituga ühisrinnet saavutada, et Veronika arsti juurde saata.

Kas Felixil ja Lembitul õnnestub Veronika ümber veenda? Kuidas käitub Henri ja Lenkaga Raul, olles avastanud nende saladuse? Kas Hannes julgeb Helenile rääkida, et on poja päranduse sisuliselt maha mänginud?
Milliseks kujunevad Marina ja Steni suhted nüüd, kui Miša Moskvas on? Kas Dora võtab vastu Sirje tööpakkumise?

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video