Meelelahutus

OOTAMATUD SURMAD: Eesti tõsielutähtede kurb statistika

Bussi-Nele tegi enesetapu

22- aastase Nele surm 2005. aasta suvel oli šokk paljudele ning pärast seda hakati spekuleerima, kas noore naise enesetapu taga võis olla “Bussis” osalemine. Nele heitis end Iisaku vaatetornist alla ning arstidel ei õnnestunud tema elu päästa. Neiu poiss-sõber uskus, et seriaalis osalemine ei mõjunud Nelele hästi.

Tema sõnu kinnitas ka üks «Bussi» osa, kus Nele palub end saatest välja hääletada. «Inimesed, ärge hääletage minu poolt ja saatke mind palun, palun, palun koju! Ma tõesti igatsen oma lähikondlaste järele,» kirjeldas Nele palveid seriaalis Õhtuleht.

Kui naine seriaalist välja hääletati, võis tema silmis näha rõõmu. Ta kinnitas kaamerate ees, et ei osale enam kunagi üheski tõsieluseriaalis. Paraku otsustas Nele lahukda ka seriaalist “elu”.

Talis Kitsingut vedas tervis alt

2009. aastal lahkus seriaalis “Baar” populaarsust kogunud Talis Kitsing. 33-aastaselt viis Talise teise ilma ootamatu terviserike. Kuigi Talis oli minevikus elanud ennasthävitavalt, oli mees oma viimastel eluaastatel pühendunud spordile ja noorte treenimisele.

“Mul läks spordis üsna normaalselt, ilmselt kui ma poleks oma nooruses elu põletanud, oleksin saavutanud edu ka rahvusvahelisel areenil,” uskus Talis.

“Kui olin ükskord napilt üledoosist pääsenud, mõtlesin, et kui ma praegu sureksin, siis millise jälje endast jätaksin siia ilma. Jätsin kõik päevapealt maha ja hakkasin lugema idamaised usundeid ning tegelema võitluskunstidega,” kirjutas Talis Kitsing paar nädalat enne oma surma Inno ja Irja Tähismaa blogis.

Vähk murdis Tõnis Kulboki

Selle aasta 1. aprillil vandus raskele haigusele alla samuti “Baarist” tuntud 28-aastane Tõnis Kulbok. Alati rõõmsameelne ja aktiivne Tõnis põdes vähki, kuid vaatamata haigusele osales ta veel mõned kuud enne surma gripivastase reklaamvideo tegemisel.

Haapsalus sündinud Tõnis tegeles aktiivselt tantsuga. Oma igapäevatööd tegi ta Tallinnas Õismäe Humanitaargümnaasiumis, kus töötas huvijuhina. 


Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video