Meelelahutus

Täna jõuab eetrisse “Pilvede all” viimane osa

„Pilvede all“ viimases osas näeb, kuidas jätkub Kertu ja Eriku puhkus. Pireti jõud saab otsa, kuid saatuse tahtel tuleb abi sealt, kust ta seda oodatagi ei osanud. Erikut tabab šokeeriv uudis, sama juhtub ka Kertuga. Mari kohtub aga esimest korda oma isaga …

„Üks asi on loomulikult kogu tervik ise ehk siis lugu, näitlejad, režii. Teine asi on promo ja turunduse pool, milles me oleme tänu Kanal 2 vastutulelikkusele saanud veidi katseid teha,“ analüüsivad sarja edu „Pilvede all“ tegijad, kes üheks eduteguriks peavad sotsiaalmeediat. „Pilvede all“ Facebooki lehel on hetkel pea 10 000 fänni.

„Pilvede all“ on Eesti vaadatuim telesari, mille eelviimast jagu vaatas TNS Emori teleauditooriumi mõõdikuuringu andmetel 249 000 vaatajat. Veel rohkem vaatajaid on käesoleval hooajal kogunud vaid Kanal 2 suurprojekt „Tantsud tähtedega“.

„Pilvede all“ asemel stardib järgmisel kolmapäeval kell 21.30 Kanal 2 ekraanil USA hittsari „Hea naine“, mis on USAs kogunud pea sama palju vaatajaid kui megahitt “Meeleheitel koduperenaised”. Kuldse Gloobuse ja Emmy võitnud draamasari räägib eeskujulikust koduperenaisest Aliciast, kelle maailm kukub kokku, kui tema poliitikust abikaasa seksi- ja korruptsiooniskandaal avalikuks tuleb.

Enne “Pilvede all” viimast osa jõuab eetrisse ka hooaja viimane „Rääkimata lugu“, mis näitab saate köögipoolt. 

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video