Sport

29. märtsil Delfi TV-s | Kalev/Cramo alustab Tondiraba hallis eurosarja poolfinaalseeriat

Piletite hinnad jäävad täispiletite puhul vahemikku 12-35 eurot ning sooduspiletite puhul 7-30 eurot, lisaks on võimalik soetada väljakuäärseid „courtside“ pileteid ning VIP pileteid.

Kalevi meeskonna kapten Martin Dorbek loodab ka Tondiraba saalis täismaja näha: „Kodu on seal, kus on pere. Kodusaal on seal, kus on meie fännid. Mängime Tondirabas, et ikka kõik fännid saaksid vaatama tulla ja keegi ei peaks väikse saali tõttu ukse taha jääma. Loodame ka seekord fännide toele, kes tekitavad meie mängudel võimsa atmosfääri ning kus on kõikidel vastastel ebamugav mängida,“ sõnas Dorbek.

Tondiraba hall mahutab üle 5500 pealtvaataja ning BC Kalev/Cramo meeskond alustab seal treeningutega 26. märtsil, et olla klubi ajaloo üheks tähtsaimaks mänguks hästi ettevalmistunud. Kalev mängib FIBA Europe Cupil nelja parema hulgas esmakordselt.

Prantslaste Cholet Basketi näol on tegemist kogenud võistkonnaga, kus enamik põhitegijaid on vanuses 29-34. Seega Kalev/Cramo vastand. Eurosarjas on enim skoori teinud ameeriklased Dominic Artis (keskmiselt 14,1 punkti) ja Perry Ellis (13,5).

Põhjalikku ülevaadet tugevast Cholet Basketi meeskonnast saab lugeda siit.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video