Sport

FIFA otsib võimalust, et Venemaa koondis saaks jalgpalli MMi play-offis mängida

Üks võimalus selleks on lükata Venemaa play-offi mängud juunikuusse, kirjutab Poola meediaväljaanne Interia. Ilmselt toimub juunis ka Ukraina ja Šotimaa vaheline play-off.

Venemaa pidi MM-pääset jahtima hakkama 24. märtsil, kui play-offi poolfinaalis oleks Moskvas võõrustatud Poola koondist.

28. veebruaril otsustasid aga FIFA ja Euroopa jalgpalliliit (UEFA) Ukraina sõja tõttu Venemaa koondise ja kõik Venemaa klubid kõigist nende egiidi all korraldatavatest võistlussarjadest eemaldada. Venemaa jalgpalliliit (RFU) on teatanud, et kaebab vastava otsuse spordiarbitraaži (CAS).

Hoolimata sellest, et sõda Ukrainas on kestnud juba 12 päeva, ei ole FIFA Venemaa koondist eelseisvas MM-i play-offi mängus kaotusega karistanud. Poola jalgpalliliidu pressiesindaja Jakub Kwiatkowski kinnitas, et FIFA-st pole tulnud ühtegi otsust.

“FIFA pole Venemaa-Poola play-offi mängu osas otsust teinud. Me ei ole selle kohta ühtegi dokumente saanud,” kinnitas ta.

Venemaa-Poola paari võitja kohtuks play-offi finaalis Rootsi ja Tšehhi mängu võitjaga.

Venemaa meedias on juba spekuleeritud, et nende jalgpallikoondise peatreener Valeri Karpin võib ameti maha panna ja siirduda Rostovi meeskonda juhendama.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video