Sport

Finaalis nutma puhkenud Kontaveit: ootan väga koju minemist

Kohtumise jooksul võis märgata Kontaveiti mitmel puhul pisaraid valamas ning sportlase sõnul saigi finaalis saatuslikuks see, et ta ei suutnud lihtsalt oma tunnetega toime tulla: “Iga mängis väga hea mängu, aga ma ei oskagi oma sooritusest väga palju rääkida. Kindlasti ei olnud minu poolt sisukas sooritus. Aga jah, ma tundsin, et need emotsioonid said täna minust võitu.“

Sellel, mis talle täpsemalt muret valmistas, eestlanna peatuda ei soovinud: “Ei füüsiliselt on mul kõik väga hästi, aga jah, eks võibolla mingisugused emotsioonid tulid ülesse ja sellega oli raske toime tulla. Ma võibolla detailsemalt sellest rääkida ei soovi.”

Viimased kolm omavahelist mängu kaotanud Kontaveit ei osanud kommenteerida, kas järgmine kord Swiatekiga kohtudes tuleks ka mänguliselt midagi oluliselt teisiti teha: “Eks praegu see mäng alles lõppes, järgmise mängu peale on veel ilmselt vara mõelda, aga ta mängis kindlasti väga hea mängu ja ma ei oska öelda kas ma oleksin sellega paremini toime tulnud või mitte. Aga jah, ma tundsin, et mul oli võibolla täna endaga väljakul keeruline.”

“Kindlasti ma ootan väga koju minemist,” andis Kontaveit nukral toonil teada.

Finaali kaotusest hoolimata oli Eesti esireketi sõnul ka palju sellist, mis talle rahulolu pakkus: “Üldiselt oli positiivne nädal, ma sain häid võite väga heade mängijate üle ning näitasin enamus mängud väga head tennist. Kui jätta välja WTA aastalõputurniiri finaal siis see on kindlasti minu suurim finaal ja parim tulemus.”

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video