Sport

Juunioride ja U23 maailmameistrivõistlused kulmineerusid eestlastele edukate sprindisõitudega

U23 vanuseklassi vabatehnika sprindis sai Karl Sebastian Dremljuga kvalifikatsioonis 7.koha. Oma veerandfinaalis jäi Dremljuga paraku neljandaks ja sai kokkuvõttes 17. koha. Martin Himma oli 35.
Naiste U23 vabatehnikasprindis pääsesid veerandfinaali kvalifikatsioonis 17. koha saanud Kaidy Kaasiku ja 28. aja välja sõitnud Aveli Uustalu. Keidy Kaasikule läks kirja 32. koht. Uustalu oli oma veerandfinaalis 3. ja sai lõpuks 16. koha. Kaidy Kaasiku jäi veerandfinaalis viiendaks ja sai 22. koha.

Juunioride vabatehnika sprindi kvalifikatsioonis oli Johanna Udras 8. Väga kiires veerandfinaalis jäi Udras paraku viimaseks ja kokkuvõttes talle 26. koht. Meesjuunioride kvalifikatsioonis näitas Kaspar Päärson 10. aega, Anders Veerpalu oli 42., Rico Rohi sai 78. koha. Oma veerandfinaali lõpetas Päärson teisena, mis tagas koha poolfinaalis. Seal jäi ta viiendaks ja kokkuvõttes 10. koht.

Reedel olid juunioride maailmameistrivõistlustel kavas 5 ja 10km klassikatehnika sõidud, kus Johanna Udras sai 38. koha, Kaspar Päärson oli samuti 38. ja Rico Rohi 94. Päev varem said U23 vanuseklassi 10km klassikatehnika sõidus Keidy ja Kaidy Kaasiku vastavalt 18. ja 23. koha ning Aveli Uustalu oli 48. Noormeestest oli 15km klassikatehnika distantsil Martin Himma 28.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video