Sport

Latvala: Horvaatia ralliks valmistudes on meie mõtted Craig Breeni perekonnaga

Latvala ütles Toyota meeskonna saadetud pressiteates, et eelolevat rallit jääb varjutama Hyundai sõitja Craig Breeni traagiline hukkumine eelmisel neljapäeval.

„Oleme koos ülejäänud WRC-perega Craig Breeni ootamatu kaotuse pärast tõeliselt kurvad. Järgmiseks ralliks valmistudes on meie mõtted koos Craigi perekonna, sõprade ja tema kolleegidega hoolduspargis,“ sõnas Latvala.

„Teame, et Horvaatia ralli võib olla väga väljakutseid pakkuv võistlus. Eelmisel aastal olid olud äärmiselt keerulised ja isegi kuival ajal tuli teele palju mustust. See on olnud meie jaoks hea ralli kahel eelmisel külastusel ja koos sõitjatega anname endast parima, et see nädalavahetus oleks järjekordselt edukas,“ rääkis soomlane.

Ta lisas: „Seb [Ogier] stardib meistrivõistluste liidrina esimesena ja see on hea lähtekoht. Kalle (Rovanperä] tegi eelmisel aastal Horvaatias ühe oma parimatest esitustest, näidates, kui hea ta on, kui tingimused lähevad raskeks. Ja me teame, et Elfyn [Evans] võib olla tugev ka siis, kui haarduvus muutub võistluse ajal palju.“

Horvaatia ralli algab 20. aprillil.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video