Sport

OTSEBLOGI | Lauluväljakul toimub täna ajaloo esimene MK-etapp

Tallinnas toimuv spordipidu tõotab tulla äärmiselt kõrgetasemeline, sest kohale on tulnud pea kõik maailma eliiti kuuluvad murdmaasuusatajad.

Meestest on kohal kogu MK-sarja sprindi üldarvestuse esikümme – norralane Johannes Hösflot Kläbo, prantslased Lucas Chanavat ja Richard Jouve, norralane Paal Golberg, itaallane Federico Pellegrino, norralane Even Northug, rootslane Edvin Anger, ameeriklane Ben Ogden, prantslane Renaud Jay ja norralane Erik Valnes.

Naiste kvalifikatsioon saab avapaugu 17.00 ja meeste eelsõidud algavad pool tundi hiljem. Veerandfinaalidega tehakse algust 19.30.

Ka naiste paremad on kohal eesotsas sprindi liidri Nadine Faendrichi (Šveits), rootslannade Maja Dahlqvisti, Johanna Hägströmi, Emma Ribomi ja Jonna Sundlinguga ning norralannade Tiril Udnes Wengi ja Lotta Udnes Wengiga.

Eesti koondis on kodusel MK-etapil esindatud 12 sportlasega nii meeste kui ka naiste seas. Omad lootused on ka meil, eelkõige mõeldes pääsust õhtustesse finaalsõitudesse.

Mehed: Alvar Johannes Alev, Marko Kilp, Martin Himma, Henri Roos, Kaarel Kasper Kõrge, Karl Sebastian Dremljuga, Olle Ilmar Jaama, Ralf Kivil, Anders Veerpalu, Toni Andree Saarepuu, Lars Piirmann ja Kaspar Päärson.

Naised: Kaidy Kaasiku, Keidy Kaasiku, Aveli Uustalu, Õnnela Rodendau, Teesi Tuul, Teiloora Ojaste, Greete-Liisa Toom, Gerda Kivil, Laura Lään, Emma Roberta Rajando, Triinu Kresmer ja Herta Rajas.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video