Sport

TÄNA OTSEBLOGI | Kas avakohtumise kaotanud Londoni Chelsea jõuab meistrite liigas veerandfinaali?

Õhtu maiuspala on Londoni Chelsea ja Dortmundi Borussia kohtumine. Saksamaal toimunud avamängus tegi Chelsea 21 pealelööki ja ragistas korra ka väravaraame, ent Karim Adeyemi 63. minuti väravast võtsid võõrustajad 1:0 võidu.

Inglismaa kõrgliigas kümnendat kohta hoidva Chelsea peatreener Graham Potter tõdes, et meeskond on surve all, aga see on ainult positiivne. „See tähendab, et oleme fantastilises olukorras ja võitlema koha eest kaheksa parima seas. Minu meelest on klubile veerandfinaali pääsemine väga oluline. Tippmeeskondadega mängimine on tohutu väljakutse, aga samas ka hea võimalus end näidata,“ sedastas ta.

Esimese kohtumise kangelane oli kaheksa tõrjet teinud Borussia väravavaht Gregor Kobel. Meeskonna juhendaja Edin Terzić tõdes, et hoolealust kimbutab lihasvigastus.

„Ta on viimastel päevadel saanud ravi ja tunneb end päev-päevalt paremini. Teeme peale teisipäevast viimast treeningut otsuse, kas ta saab mängida,“ ütles Dortmundi loots. Borussia satsil on käsil suurepärane hooaeg, sest Saksamaa kõrgliigas on nad võitnud kaheksa matši järjest, millega on tõustud punktide vaates Müncheni Bayerniga ühele pulgale.

Õhtu teises matšis võõrustab avamängu 2:0 võitnud Lissaboni Benfica Belgia meeskonda Brugge.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video