Sport

VIDEO | Kullamäe tegi napis kaotusmängus rohkelt skoori, Drelli hooaeg sai läbi

Lietkabelisel oli suurepärane võimalus võit võtta. 48 sekundit enne lõppu juhiti 91:85. Seejärel tabas Rytase mängija Gytis Radzevicius kolmese ja Lietkabelise vasturünnakul blokeeris Martynas Echodas Jamel Morrise lähiviske. Tagatipuks tegi Lietkabelise pallur Gediminas Orelik 15 sekundit enne lõppu ebasportliku vea.

Rytase tagamängija Kendale McCullum tabas esmalt kaks vabaviset ja 0,8 sekundit enne lõppu meelitas ta Kullamäelt välja veel ühe vea. Ameeriklane läks taas vabaviskejoonele, tabas mõlemad ja kindlustas Rytasele 92:91 võidu.

Kullamäe viskas 36 minutiga 23 punkti, andis kaks resultatiivset söötu ja tegi kaks vaheltlõiget. Eestlane tabas seitsmest kahepunktiviskest neli ja üheksast kolmepunktiviskest viis. Leedu kõrgliigas on Kullamäe rohkem skoori teinud vaid korra, oktoobri lõpus viskas ta Prienai vastu 25 punkti.

Lietkabelise resultatiivseim oli 26 punkti visanud Jamel Morris. Rytase kasuks tõid Radzevicius ja Echodas 17 punkti.

15 võitu ja 9 kaotust kogunud Lietkabelis on tabelis neljandal kohal, Rytas 18 võidu ja 5 kaotusega teine.

Rytas – Lietkabelise mängu tipphetked:

NBA tütarliigas (G-League) sai ööl vastu pühapäeva selgeks, et Henri Drelli koduklubi Windy City Bulls play-off’i ei pääse. Bulls kogus põhiturniiril 18 võitu ja 14 kaotust, mis andis idakonverentsis seitsmenda koha. Play-off’i pääsesid kuus paremat.

Otsustavaks sai Fort Wayne Mad Antsi ja Delaware Blue Coatsi kohtumine, mille võitis 125:121 Fort Wayne. Idakonverentsi põhiturniiri kuuendana lõpetanud Fort Wayne võitis samuti 18 ja kaotas 14 kohtumist.

Drelli jaoks on seega hooaeg läbi. Ta mängis põhiturniiril 30 kohtumist ja veetis platsil keskmiselt 31,2 minutit. Selle ajaga viskas ta 11,6 punkti, võttis 5,9 lauapalli, andis 2,6 resultatiivset söötu, tegi 1,2 vaheltlõiget ja blokeeris 0,6 viset. Väljakult tabas ta viskeid 47,2 protsendiga, kolmeste tabavus oli 33,3 protsenti. Vabaviskeid realiseeris Drell 75,6 protsendiga.

Võrreldes eelmise hooajaga oli edasiminek selge. Mullu viskas Drell keskmiselt 17,9 minuti jooksul 5,2 punkti, võttis 3 lauapalli ja andis 1,2 söötu. Väljakult oli visketabavus toona 37,8 protsenti.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video