Uudised

Pea käib ringi ja paha on olla. Jäätmejaama põlenguga seoses on isegi haiglasse pöördutud

Terviseametist kinnitati, et neile teadaolevalt on haigla poole pöördunud üksikud patsiendid, kes kurdavad pearingluse ja üldise halva enesetunde üle.

Ameti kõneisik Kirsi Pruudel lausus, et avatud õhus toimuvate põlengute puhul ei lendu õhku sellises ulatuses ohtlikke aineid, mis tekitaksid tõsiseid mürgistusjuhtumeid, kuid saastunud õhu sisse hingamine võib tekitada halba enesetunnet. Mürgistuskahtluse korral saab ööpäevaringselt abi terviseameti mürgistusinfoliinilt 16662. Üldiseid juhiseid annab riigiinfo telefon 1247.

Häirekeskus sai teate põlengust Soodevahe külas Suur-Sõjamäe tänaval eile kell 17.49. Sündmusele reageeriti kõrgeima astme järgi. Liiklus Suur-Sõjamäe tänaval on ka täna osaliselt suletud ning seda reguleerib politsei. Päästeamet palub piirkonnas liiklemist vältida.

Päästeametist öeldi täna ennelõunal Delfile, et tuletõrjujatel on tegevust ilmselt õhtuni. Osadele põlengukolletele on juurdepääs raskendatud, mis teeb päästjate töö veelgi keerukamaks. Osaliselt sai kahjustada ka jäätmejaama kõrval olev Pakendikeskuse hoone.

Mis põlengu põhjustas, on vara öelda. Päästeamet tahab enne kustutustöödega ühele poole saada, misjärel hakatakse uurima, kust tulekahju täpselt alguse sai ja miks.


Kommenteeri

Loe kommentaare (19)

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video