Uudised

VIDEOD ja FOTOD | Maardus põlenud laohoone tulekahju on kustutatud

Lähihooneis viibinud inimesed evakueerisid iseseisvalt ning seni teadaolevalt keegi põlengus kannatada pole saanud. Ühel töötajal hakkas sündmuskohal paha ning kiirabi võttis ta oma hoole alla.

Päästetööde juhi esialgse prognoosi kohaselt võib tulekahju likvideerimiseks kuluda veel vähemalt viis tundi. Päästesündmusele reageerisid päästemeeskonnad Assakult, Tallinna kesklinna komandost, Koselt, Keilast, Lasnamäelt, Muugalt, Nõmmelt ja Piritalt ning vabatahtlikud päästjad Arukülast ja Tõdvalt.

Päästeamet palub kohalikel hoida paksu, musta leviva tossu tõttu aknad kinni ning vältida piirkonnas liikumist. Peamiselt levib musta tossu Maardu järve suunas. Vähemal määral on suitsulevik jõudnud ka Vana-Narva maanteele ja Peterburi teele. Ka sealsetel elanikel palutakse suitsus viibimist vältida ning hoida kodude uksed ja aknad suletuna.

Tulekahju lokaliseeriti kell 16.18, misjärel asuti teostama järelkustutust ning viimaste tulekollete likvideerimist. Põleng kustutati lõplikult kella 19.30-ks ning selle tekkepõhjus on selgitamisel.


Kommenteeri

Loe kommentaare (60)

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video